• Talep Arama

  - İşbirliği, ithalat, ihracat talepleri için tıklayın
 • Ürün Arama

  - Faaliyet gösteren firmalar hangi ürünleri üretiyor
 • Firma Arama

  - Aradığınız firmaya ulaşmak için tıklayınız
 • Tanıtım Filmi

  - Görsel sunum

İhale ilanı

Bölgemizin 1. Etabının alt yapı çalışmaları 2008 yılında tamamlanmış 2. Etabın altyapısı tamamlanmamasına rağmen yoğun talep üzerine 2. Etapta bulunan parsellerimizin de firmalara tahsis işlemleri gerçekleştirilmişti, bu durum 2. Etapta bulunan firmalarımıza ulaşım ve alt yapıda büyük zorluklar yaşamasına neden olmuş çözümü aşamasında son noktaya gelinmiştir.

 

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın kredi desteği ile yapılan 2. Etap alt yapı ihalemiz 16.06.2017 tarihinde resmi gazete de yayınlanmıştır. İhalemiz 06.07.2017 tarihinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Merkez binasında gerçekleşecektir.

 

Proje fore kazık detayları içermekte olup alt yapı inşaat firmalarını bu kapsamda ihaleye girmelerini davet ediyoruz. İhale için Resmi gazete ilan metnine sayfanın sonundaki linkten ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgileri de Beşikdüzü OSB Bölge Müdürlüğümüzden temin edebilirsiniz.

 

 

                                                                           Cevdet ERTÜRKMEN

                                                                           Yönetim Kurulu Başkanı

                                                                           Yönetim Kurulu Adına

 

 

http://www.resmigazete.gov.tr/main.aspx?home=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2017/06/20170616.htm&main=http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2017/06/20170616.htm